JOGURT 400g JAG.DUKAT
Lowest today
€1.10
€2.75/kg · in 2 chains
at Ribola
Average
€1.10 2 chains
Highest
€1.10 at Ribola
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Notify me when it gets cheaper
Sign in by e-mail, no password.
Price, from 29 Sep to 3 Oct
By chain
- Ribola €1.10€2.75/kg
- Studenac €1.10€2.75/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
lowest in the 5 days we hold: €1.10 (3 Oct)
€1.10
29 Sep3 Oct
Sources by chain
GTIN 03850354015673
- Ribola
-
€1.10
Source: Ribola price list, store 065, 3 Oct 2026 (Kneza Mislava 2 Split)
- Studenac
-
€1.10
Source: Studenac price list, store T779, 3 Oct 2026 (Put Batude 1A, KOMIŽA)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- DUKAT JOGURT VOCNI JAGODA 1 KG PET DUKATlowest at Dukat €1.89€1.89/kg
- DUKATOS JOGURT JAGODA 150g DUKATOSlowest at Dukat €0.79€5.27/kg
- DUKAT-LAGANO JUTRO JOGURT JAGODA 330 G LAGANO JUTROlowest at Dukat €1.19€3.61/kg
- B'AKTIV JOGURT B'AKTIV JAGODA 330g DUKATlowest at Dukat €1.19€3.61/kg
- B'AKTIV JOGURT B'AKTIV JAGODA PET 1KG DUKATlowest at Dukat €2.19€2.19/kg
- DUKAT DUKATOS JOGURT JAGODA 150glowest at Dukat €0.79€5.27/kg
Same price at every chain. What is this?