GEL ZA TUŠ. NIVEA SENSITIVE 250 ml
€1.90
€7.60/l · in 5 chains
at Studenac
Average
€2.77 5 chains
Highest
€2.99 at NTL
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
Sign in by e-mail, no password.
Price, from 25 Sep to 3 Oct
By chain
- Studenacpromotion €1.90€7.60/l
- NTL €2.99€11.96/l
- Plodine €2.99€11.96/l
- Stridon €2.99€11.96/l
- Vrutak €2.99€11.96/l
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
Sources by chain
GTIN 09005800222899. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Studenac
-
€1.90; promotion started before our records
Source: Studenac price list, store 1078, 3 Oct 2026 (Ulica Marijana Cvetkovića 12, SISAK)
- NTL
-
€2.99
Source: NTL price list, store 10101, 3 Oct 2026 (Frana Galovica 11A, KRAPINA)
- Plodine
-
€2.99
Source: Plodine price list, store 007, 3 Oct 2026 (OSJECKA 50, RIJEKA)
- Stridon
-
€2.99 (+0%)
Source: Stridon price list, store Prod.05, 3 Oct 2026 (Brajkovićev prilaz 3, Zagreb)
- Vrutak
-
€2.99 (+0%)
Source: Vrutak price list, store 001, 3 Oct 2026 (vodovodna20a)
Other sizes
- Nivea Gel za tuširanje SK1lowest at Studenac promotion €3.00€6.00/l
- NIVEA NIVEA MEN GEL ZA TUŠ. SENSITIVE 250MLlowest at Stridon €2.52€10.08/l
- NIVEA NIVEA MEN GEL 250 ML SENSITIVElowest at Studenac promotion €1.00€4.00/l
- NIVEA GEL TUŠ NIVEA BC SEN BALAN 250mllowest at Kaufland promotion €1.49€5.96/l
- NIVEA GEL ZA TUŠ.500 mL+250mL NIVEA SENSI.lowest at Tommy €6.49€12.98/l
- NIVEA NIVEA G.T.250 ml SENSITIVE MEN PRO ULTRlowest at Plodine €2.99€11.96/l