GEL ZA TUŠ.500 mL+250mL NIVEA SENSI.
Lowest today
€6.49
€12.98/l · in 1 chain
at Tommy
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Notify me when it gets cheaper
Sign in by e-mail, no password.
We are not sending alert e-mails yet.
Price, from 27 Aug to 3 Oct
By chain
- Tommy €6.49€12.98/l
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
lowest in 30 days: €6.49 (2 Oct)
€6.49
27 Aug3 Oct
Sources by chain
GTIN 09005800415055
- Tommy
-
€6.49
Source: Tommy price list, store 10100, 3 Oct 2026 (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- Nivea Gel za tuširanje SK1lowest at Studenac promotion €3.00€6.00/l
- NIVEA NIVEA MEN GEL ZA TUŠ. SENSITIVE 250MLlowest at Stridon €2.52€10.08/l
- ALCA ZAGREB D.O.O GEL ZA TUŠ.SENSITIVE 250 ml NIVEAlowest at Studenac promotion €1.90€7.60/l
- NIVEA NIVEA MEN GEL 250 ML SENSITIVElowest at Studenac promotion €1.00€4.00/l
- NIVEA GEL TUŠ NIVEA BC SEN BALAN 250mllowest at Kaufland promotion €1.49€5.96/l
- NIVEA NIVEA G.T.250 ml SENSITIVE MEN PRO ULTRlowest at Plodine €2.99€11.96/l