GEL ZA TUŠ. NIVEA SENSITIVE 250 ml
1,90 €
7,60 €/l · u 5 lanaca
u Studencu
Prosječna
2,77 € 5 lanaca
Najviša
2,99 € u NTL-u
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 25.9. do 3.10.
Po lancima
- Studenacakcija 1,90 €7,60 €/l
- NTL 2,99 €11,96 €/l
- Plodine 2,99 €11,96 €/l
- Stridon 2,99 €11,96 €/l
- Vrutak 2,99 €11,96 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 09005800222899. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Studenac
-
1,90 €; akcija je počela prije naših zapisa
Izvor: cjenik Studenac, trgovina 1078, 3.10.2026. (Ulica Marijana Cvetkovića 12, SISAK)
- NTL
-
2,99 €
Izvor: cjenik NTL, trgovina 10101, 3.10.2026. (Frana Galovica 11A, KRAPINA)
- Plodine
-
2,99 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 007, 3.10.2026. (OSJECKA 50, RIJEKA)
- Stridon
-
2,99 € (+0%)
Izvor: cjenik Stridon, trgovina Prod.05, 3.10.2026. (Brajkovićev prilaz 3, Zagreb)
- Vrutak
-
2,99 € (+0%)
Izvor: cjenik Vrutak, trgovina 001, 3.10.2026. (vodovodna20a)
Druge veličine
- Nivea Gel za tuširanje SK1najniže u Studencu akcija 3,00 €6,00 €/l
- NIVEA NIVEA MEN GEL ZA TUŠ. SENSITIVE 250MLnajniže u Stridonu 2,52 €10,08 €/l
- NIVEA NIVEA MEN GEL 250 ML SENSITIVEnajniže u Studencu akcija 1,00 €4,00 €/l
- NIVEA GEL TUŠ NIVEA BC SEN BALAN 250mlnajniže u Kauflandu akcija 1,49 €5,96 €/l
- NIVEA GEL ZA TUŠ.500 mL+250mL NIVEA SENSI.najniže u Tommyju 6,49 €12,98 €/l
- NIVEA NIVEA G.T.250 ml SENSITIVE MEN PRO ULTRnajniže u Plodinama 2,99 €11,96 €/l