RAŽENI MIJEŠANI KRUH 500g
Lowest today
€1.29
€2.58/kg · in 1 chain
at Eurospin
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Notify me when it gets cheaper
Sign in by e-mail, no password.
We are not sending alert e-mails yet.
Price, from 27 Sep to 3 Oct
By chain
- Eurospin €1.29€2.58/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
lowest in the 6 days we hold: €1.29 (3 Oct)
€1.29
27 Sep3 Oct
Sources by chain
GTIN 08017596122186. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Eurospin
-
€1.29 (+0%)
Source: Eurospin price list, store 310002, 3 Oct 2026 (I Štefanovecki zavoj 12, Zagreb)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- KRUH RAZENI MIJESANI REZANI PAKIRANI 400 Glowest at Plodine €1.49€3.72/kg
- TKZ KRUH RAŽENO MIJEŠ 400g ZADARlowest at Spar €1.19€2.97/kg
- KRUH SELJAČKI MIJE RAŽE.700 glowest at KTC €1.69€2.41/kg
- KRUH RAŽENI MIJEŠANI 400 glowest at Gavranović €1.75€4.38/kg
- KRUH MIJE.RAŽENI 600 glowest at Spar €1.99€3.32/kg
- SPAR KRUH RAŽENI MIJEŠA.SPAR 500 glowest at Spar €1.69€3.38/kg