RAŽENI MIJEŠANI KRUH 500g
Najniža danas
1,29 €
2,58 €/kg · u 1 lancu
u Eurospinu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 27.9. do 3.10.
Po lancima
- Eurospin 1,29 €2,58 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 6 dana naših zapisa: 1,29 € (3.10.)
1,29 €
27.9.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 08017596122186. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Eurospin
-
1,29 € (+0%)
Izvor: cjenik Eurospin, trgovina 310002, 3.10.2026. (I Štefanovecki zavoj 12, Zagreb)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- KRUH RAZENI MIJESANI REZANI PAKIRANI 400 Gnajniže u Plodinama 1,49 €3,72 €/kg
- TKZ KRUH RAŽENO MIJEŠ 400g ZADARnajniže u Sparu 1,19 €2,97 €/kg
- KRUH SELJAČKI MIJE RAŽE.700 gnajniže u KTC-u 1,69 €2,41 €/kg
- KRUH RAŽENI MIJEŠANI 400 gnajniže u lancu Gavranović 1,75 €4,38 €/kg
- KRUH MIJE.RAŽENI 600 gnajniže u Sparu 1,99 €3,32 €/kg
- SPAR KRUH RAŽENI MIJEŠA.SPAR 500 gnajniže u Sparu 1,69 €3,38 €/kg