KRUH RAŽENI MIJEŠANI 400 g
1,75 €
4,38 €/kg · u 3 lanca
u lancu Gavranović
Prosječna
1,91 € 3 lanca
Najviša
2,19 € u Sparu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 27.9. do 3.10.
Po lancima
- Gavranović 1,75 €4,38 €/kg
- KTC 1,79 €4,47 €/kg
- Spar 2,19 €5,47 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03856016907997. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Gavranović
-
1,75 €
Izvor: cjenik Gavranović, trgovina 311, 3.10.2026. (G.Lederera 27 HRVATSKA, KOSTAJNICA)
- KTC
-
1,79 €
Izvor: cjenik KTC, trgovina PJ54, 3.10.2026. (SISACKA ULICA 14 KUTINA)
- Spar
-
2,19 € (+22%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 8703, 3.10.2026. (sisak ivana fistrovica 25)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- KRUH RAZENI MIJESANI REZANI PAKIRANI 400 Gnajniže u Plodinama 1,49 €3,72 €/kg
- TKZ KRUH RAŽENO MIJEŠ 400g ZADARnajniže u Sparu 1,19 €2,97 €/kg
- KRUH SELJAČKI MIJE RAŽE.700 gnajniže u KTC-u 1,69 €2,41 €/kg
- KRUH MIJE.RAŽENI 600 gnajniže u Sparu 1,99 €3,32 €/kg
- SPAR KRUH RAŽENI MIJEŠA.SPAR 500 gnajniže u Sparu 1,69 €3,38 €/kg
- TKZ KRUH RAŽENO MIJEŠ PAK 400g TKZnajniže u Sparu 1,25 €3,12 €/kg