Kruh pšenični polubijeli 600 g
Lowest today
€0.89
€1.48/kg · in 2 chains
at Konzum
Average
€1.29 2 chains
Highest
€1.69 at Spar
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Notify me when it gets cheaper
Sign in by e-mail, no password.
We are not sending alert e-mails yet.
Price, from 26 Sep to 3 Oct
By chain
- Konzum €0.89€1.48/kg
- Spar €1.69€2.82/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
lowest in the 8 days we hold: €0.89 (3 Oct)
€0.89
26 Sep3 Oct
Sources by chain
GTIN 03850151244597. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Konzum
-
€0.89 (+0%)
Source: Konzum price list, store 0206, 3 Oct 2026 (STJEPANA RADIĆA 27, KRK)
- Spar
-
€1.69 (+6%)
Source: Spar price list, store 87167, 3 Oct 2026 (senj d.tomljanovica gavrana 2b)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- RADNIK KRUH PŠEN POLUBIJELI 500 g REZ PAKlowest at Tommy €1.55€3.10/kg
- KRUH PŠENIČNI POLUB.PAK.600 glowest at Spar €1.25€2.08/kg
- ČAK MLINOVI KRUH PŠEN POLUBIJ REZ PAK 500g ČAKOVlowest at Plodine €1.35€2.70/kg
- KRUH POLUBIJE. PŠEN. PAK. 700lowest at Spar €1.32€1.89/kg
- PIK RIJEKA - PEKARSTVO NETO NETO KRUH POLUBIJELI REZANI PAKIRANI 500 Glowest at Plodine €1.29€2.58/kg
- PEKAR TOMO D.O.O. KRUH PŠEN. POLUB. REZANI 500 g PEKARlowest at NTL €1.05€2.10/kg