ŠAMPINJONI 500g
Lowest today
€1.99
€3.98/kg · in 2 chains
at Eurospin
Average
€2.09 2 chains
Highest
€2.19 at Studenac
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Notify me when it gets cheaper
Sign in by e-mail, no password.
We are not sending alert e-mails yet.
Price, from 27 Sep to 3 Oct
By chain
- Eurospin €1.99€3.98/kg
- Studenac €2.19€4.38/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
lowest in the 6 days we hold: €1.99 (3 Oct)
€1.99
27 Sep3 Oct
Sources by chain
GTIN 03859889098366. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Eurospin
-
€1.99 (+5%)
Source: Eurospin price list, store 310002, 3 Oct 2026 (I Štefanovecki zavoj 12, Zagreb)
- Studenac
-
€2.19
Source: Studenac price list, store 1010, 3 Oct 2026 (Kolodvorska ulica 19, KUTINA)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- Šampinjoni Šampinjon pakiran 500 glowest at Kaufland €1.99€3.98/kg
- Šampinjoni Šampinjon pakiran 250 glowest at Kaufland €1.29€5.16/kg
- GIANA ŠAMPINJO.R.200gGIANAlowest at Jadranka €0.89€4.45/kg
- Šampinjoni rezani Šampinjon rezani 200 glowest at Kaufland €1.29€6.45/kg
- Šampinjoni smeđi 250glowest at Lidl €1.39€5.56/kg
- SAMPINJONI 250 G NAREZANIlowest at Plodine €1.39€5.56/kg