Šampinjon rezani 200 g
Lowest today
€1.29
€6.45/kg · in 1 chain
at Kaufland
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Notify me when it gets cheaper
Sign in by e-mail, no password.
Price, from 25 Sep to 3 Oct
By chain
- Kaufland €1.29€6.45/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
lowest in the 8 days we hold: €1.29 (3 Oct)
€1.29
25 Sep3 Oct
Sources by chain
GTIN 03859890143048. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Kaufland
-
€1.29 (+8%)
Source: Kaufland price list, store 1030, 3 Oct 2026 (Trg hrvatskih branitelja 5 Karlovac)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- SAMPINJONI 250 G NAREZANIlowest at Plodine €1.39€5.56/kg
- PODRAVKA KONZERVIRANO SAMPINJONI REZANI 200 G PODRAVKA LIMENKAlowest at Jadranka €1.49€7.45/kg
- PODRAVKA ŠAMPINJONI REZ LIM 220g PODRAVKAlowest at Stridon €1.80€4.50/kg
- ULTRA PLUS ŠAMPINJONI REZ 800 g ULTRAlowest at Djelo Vodice €2.29€2.86/kg
- ULTRA PLUS ŠAMPINJONI REZ 400 g ULTRAlowest at Djelo Vodice €1.35€3.38/kg
- BONDUELLE ŠAMPINJONI REZANI BONDUELLE 280Glowest at Konzum €1.50€8.82/kg