KRUH PEKAR 500 g PŠEN.POLUBIJ.
Lowest today
€1.09
€2.18/kg · in 1 chain
at Boso
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Notify me when it gets cheaper
Sign in by e-mail, no password.
We are not sending alert e-mails yet.
Price, from 27 Sep to 3 Oct
By chain
- Boso €1.09€2.18/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
lowest in the 7 days we hold: €1.09 (3 Oct)
€1.09
27 Sep3 Oct
Sources by chain
GTIN 03858893420873. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Boso
-
€1.09 (+0%)
Source: Boso price list, store 2563, 3 Oct 2026 (BANA JELAČIĆA 9, Vrpolje)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- PEKAR TOMO D.O.O. KRUH PŠEN. POLUB. REZANI 500 g PEKARlowest at NTL €1.05€2.10/kg
- MLIN I PEKAR KRUH PŠENIČNI POLUBIJELI 650Glowest at KTC €0.97€1.49/kg
- PEKAR D.O.O. KRUH PEKAR 500 g PŠEN.POLUB.REZlowest at Boso €1.24€2.48/kg
- PEKAR TOMO D.O.O. KRUH POLUBIJELI PŠENIČNI 700 g PEKARlowest at NTL €1.59€2.27/kg
- PIK RIJEKA - PEKARSTVO NETO NETO KRUH POLUBIJELI REZANI PAKIRANI 500 Glowest at Plodine €1.29€2.58/kg
- ČAK MLINOVI KRUH PŠEN POLUBIJ REZ PAK 500g ČAKOVlowest at Plodine €1.35€2.70/kg