KRUH POLUBIJELI PŠENIČNI 700 g PEKAR
Lowest today
€1.59
€2.27/kg · in 1 chain
at NTL
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
Notify me when it gets cheaper
Sign in by e-mail, no password.
We are not sending alert e-mails yet.
Price, from 27 Sep to 3 Oct
By chain
- NTL €1.59€2.27/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
lowest in the 7 days we hold: €1.59 (3 Oct)
€1.59
27 Sep3 Oct
Sources by chain
GTIN 03859891277957
- NTL
-
€1.59
Source: NTL price list, store 20201, 3 Oct 2026 (K. TOMISLAVA 3, BILJE)
Other sizes
- ČAK MLINOVI KRUH PŠEN POLUBIJ REZ PAK 500g ČAKOVlowest at Plodine €1.35€2.70/kg
- PEKAR TOMO D.O.O. KRUH PŠEN. POLUB. REZANI 500 g PEKARlowest at NTL €1.05€2.10/kg
- MLIN I PEKAR KRUH PŠENIČNI POLUBIJELI 650Glowest at KTC €0.97€1.49/kg
- PIK RIJEKA - PEKARSTVO NETO NETO KRUH POLUBIJELI REZANI PAKIRANI 500 Glowest at Plodine €1.29€2.58/kg
- PEKAR D.O.O. KRUH PEKAR 500 g PŠEN.POLUBIJ.lowest at Boso €1.09€2.18/kg
- ZAGREBAČKE PEKARNE KLARA D.D. KRUH PŠEN.POLUBIJELI 700 g REZ OMOT KLARAlowest at Plodine €1.69€2.41/kg