JUICY GUSTI NEKTAR 0.195 (12)
€1.09
€5.59/l · in 4 chains
at Djelo Vodice
Average
€1.16 4 chains
Highest
€1.21 at KTC
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Sign in by e-mail, no password.
Price, from 29 Sep to 3 Oct
By chain
- Djelo Vodice €1.09€5.59/l
- Trgocentar €1.14€5.85/l
- Stridon €1.19€6.10/l
- KTC €1.21€6.21/l
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
Sources by chain
GTIN 03858890979077. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Djelo Vodice
-
€1.09 (-8%)
Source: Djelo Vodice price list, store 02010, 3 Oct 2026 (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
- Trgocentar
-
€1.14 (+0%)
Source: Trgocentar price list, store P080, 3 Oct 2026 (103 BRIGADE 8 ZABOK)
- Stridon
-
€1.19 (+0%)
Source: Stridon price list, store Prod.17, 3 Oct 2026 (Dugoselska 102, S.Kraljevec)
- KTC
-
€1.21
Source: KTC price list, store PJ95, 3 Oct 2026 (NIKOLE TESLE 18 KRIZEVCI)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- JUICY 0,2L JUICY NEKTAR GUSTIlowest at Metro €1.40€7.00/l
- JUICY 0,2L JUICY NEKTAR GUSTIlowest at Metro €16.80€7.00/l
- TO TO-GUSTI NEKTAR 1L (12)lowest at Trgocentar promotion €1.39€1.39/l
- JUICY JUICY NEKTAR GUSTI 0.2 L (12) NOVOlowest at Stridon €0.90€4.50/l
- AWT INTERNATIONAL D.O.O SOK TO GUSTI NEKTAR 2L BRIKlowest at Stanic €1.30€0.65/l
- AWT INTERNATIONAL D.O.O SOK TO GUSTI NEKTAR 1L BRIKlowest at Stanic €1.39€1.39/l
Last known prices
We have no price list from Roto today.
- Roto€1.00 · 2 Oct 2026