JUICY GUSTI NEKTAR 0.195 (12)
1,09 €
5,59 €/l · u 4 lanca
u lancu Djelo Vodice
Prosječna
1,16 € 4 lanca
Najviša
1,21 € u KTC-u
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 29.9. do 3.10.
Po lancima
- Djelo Vodice 1,09 €5,59 €/l
- Trgocentar 1,14 €5,85 €/l
- Stridon 1,19 €6,10 €/l
- KTC 1,21 €6,05 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03858890979077. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Djelo Vodice
-
1,09 € (-8%)
Izvor: cjenik Djelo Vodice, trgovina 02010, 3.10.2026. (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
- Trgocentar
-
1,14 € (+0%)
Izvor: cjenik Trgocentar, trgovina P080, 3.10.2026. (103 BRIGADE 8 ZABOK)
- Stridon
-
1,19 € (+0%)
Izvor: cjenik Stridon, trgovina Prod.17, 3.10.2026. (Dugoselska 102, S.Kraljevec)
- KTC
-
1,21 €
Izvor: cjenik KTC, trgovina PJ95, 3.10.2026. (NIKOLE TESLE 18 KRIZEVCI)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- JUICY 0,2L JUICY NEKTAR GUSTInajniže u Metrou 1,40 €7,00 €/l
- JUICY 0,2L JUICY NEKTAR GUSTInajniže u Metrou 16,80 €7,00 €/l
- TO TO-GUSTI NEKTAR 1L (12)najniže u Trgocentru akcija 1,39 €1,39 €/l
- JUICY JUICY NEKTAR GUSTI 0.2 L (12) NOVOnajniže u Stridonu 0,90 €4,50 €/l
- AWT INTERNATIONAL D.O.O SOK TO GUSTI NEKTAR 2L BRIKnajniže u lancu Stanic 1,30 €0,65 €/l
- AWT INTERNATIONAL D.O.O SOK TO GUSTI NEKTAR 1L BRIKnajniže u lancu Stanic 1,39 €1,39 €/l