0,2L JUICY NEKTAR GUSTI
Najniža danas
1,40 €
7,00 €/l · u 1 lancu
u Metrou
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 2.8. do 3.10.
Po lancima
- Metro 1,40 €7,00 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 30 dana: 1,40 € (2.10.)
1,40 €
2.8.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 03858890970845
- Metro
-
1,40 €
Izvor: cjenik Metro, trgovina S10, 3.10.2026. (JANKOMIR 31, ZAGREB)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- JUICY JUICY GUSTI NEKTAR 0.195 (12)najniže u lancu Djelo Vodice 1,09 €5,59 €/l
- JUICY 0,2L JUICY NEKTAR GUSTInajniže u Metrou 16,80 €7,00 €/l
- TO TO-GUSTI NEKTAR 1L (12)najniže u Trgocentru akcija 1,39 €1,39 €/l
- JUICY JUICY NEKTAR GUSTI 0.2 L (12) NOVOnajniže u Stridonu 0,90 €4,50 €/l
- AWT INTERNATIONAL D.O.O SOK TO GUSTI NEKTAR 2L BRIKnajniže u lancu Stanic 1,30 €0,65 €/l
- AWT INTERNATIONAL D.O.O SOK TO GUSTI NEKTAR 1L BRIKnajniže u lancu Stanic 1,39 €1,39 €/l