0,2L JUICY NEKTAR GUSTI
Lowest today
€1.40
€7.00/l · in 1 chain
at Metro
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Notify me when it gets cheaper
Sign in by e-mail, no password.
Price, from 2 Aug to 3 Oct
By chain
- Metro €1.40€7.00/l
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
lowest in 30 days: €1.40 (2 Oct)
€1.40
2 Aug3 Oct
Sources by chain
GTIN 03858890970845
- Metro
-
€1.40
Source: Metro price list, store S10, 3 Oct 2026 (JANKOMIR 31, ZAGREB)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- JUICY JUICY GUSTI NEKTAR 0.195 (12)lowest at Djelo Vodice €1.09€5.59/l
- JUICY 0,2L JUICY NEKTAR GUSTIlowest at Metro €16.80€7.00/l
- TO TO-GUSTI NEKTAR 1L (12)lowest at Trgocentar promotion €1.39€1.39/l
- JUICY JUICY NEKTAR GUSTI 0.2 L (12) NOVOlowest at Stridon €0.90€4.50/l
- AWT INTERNATIONAL D.O.O SOK TO GUSTI NEKTAR 2L BRIKlowest at Stanic €1.30€0.65/l
- AWT INTERNATIONAL D.O.O SOK TO GUSTI NEKTAR 1L BRIKlowest at Stanic €1.39€1.39/l