Kruh kukuruzni miješani 500 g
€1.64
€3.28/kg · in 5 chains
at Djelo Vodice
Average
€2.09 5 chains
Highest
€2.59 at NTL
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Sign in by e-mail, no password.
Price, from 29 Sep to 3 Oct
By chain
- Djelo Vodice €1.64€3.28/kg
- Spar €1.79€3.58/kg
- Konzumpromotion €1.99€3.98/kg
- Ribola €2.45€4.90/kg
- NTL €2.59€5.18/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
Sources by chain
GTIN 03858881123618. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Djelo Vodice
-
€1.64 (+0%)
Source: Djelo Vodice price list, store 02010, 3 Oct 2026 (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
- Spar
-
€1.79 (+0%)
Source: Spar price list, store 87098, 3 Oct 2026 (grubisno polje n. subica zrinskog 38)
- Konzum
-
€1.99; promotion started before our records (-15%)
Source: Konzum price list, store 0001, 3 Oct 2026 (BRITANSKI TRG 12, ZAGREB)
- Ribola
-
€2.45 (+11%)
Source: Ribola price list, store 003, 3 Oct 2026 (Gospojska strada 1 Kastel Sucurac)
- NTL
-
€2.59
Source: NTL price list, store 32044, 3 Oct 2026 (Hrvatskih Pavlina BB, LEPOGLAVA)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- PLODINE KRUH KUKURUZNI MIJESANI BEZ GLUTENA 360 G MOJE MALO ZLATOlowest at Spar €4.49€12.47/kg
- KRUH KUKUR.MIJEŠ.REZANI 600 glowest at Stanic promotion €1.02€1.70/kg
- BO Kruh bes. kukuru.lowest at Lidl €1.45€3.62/kg
- KLARA d.d.-ZAGREBAČKE PEKARNE KRUH MIP KUKURUZNI MIJEŠANI REZANI 500g PAKlowest at KTC €1.85€3.70/kg
- KRUH KUKURUZNI MIJESANI 400 G PAK BRIONKAlowest at Studenac €0.68€1.70/kg
- NO BRAND KRUH KUKURUZ.MIJEŠANI REZ.PAK 500glowest at KTC €1.40€2.80/kg