Kruh kukuruzni miješani 500 g
1,64 €
3,28 €/kg · u 5 lanaca
u lancu Djelo Vodice
Prosječna
2,09 € 5 lanaca
Najviša
2,59 € u NTL-u
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 29.9. do 3.10.
Po lancima
- Djelo Vodice 1,64 €3,28 €/kg
- Spar 1,79 €3,58 €/kg
- Konzumakcija 1,99 €3,98 €/kg
- Ribola 2,45 €4,90 €/kg
- NTL 2,59 €5,18 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03858881123618. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Djelo Vodice
-
1,64 € (+0%)
Izvor: cjenik Djelo Vodice, trgovina 02010, 3.10.2026. (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
- Spar
-
1,79 € (+0%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 87098, 3.10.2026. (grubisno polje n. subica zrinskog 38)
- Konzum
-
1,99 €; akcija je počela prije naših zapisa (-15%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0001, 3.10.2026. (BRITANSKI TRG 12, ZAGREB)
- Ribola
-
2,45 € (+11%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 003, 3.10.2026. (Gospojska strada 1 Kastel Sucurac)
- NTL
-
2,59 €
Izvor: cjenik NTL, trgovina 32044, 3.10.2026. (Hrvatskih Pavlina BB, LEPOGLAVA)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- PLODINE KRUH KUKURUZNI MIJESANI BEZ GLUTENA 360 G MOJE MALO ZLATOnajniže u Sparu 4,49 €12,47 €/kg
- KRUH KUKUR.MIJEŠ.REZANI 600 gnajniže u lancu Stanic akcija 1,02 €1,70 €/kg
- BO Kruh bes. kukuru.najniže u Lidlu 1,45 €3,62 €/kg
- KLARA d.d.-ZAGREBAČKE PEKARNE KRUH MIP KUKURUZNI MIJEŠANI REZANI 500g PAKnajniže u KTC-u 1,85 €3,70 €/kg
- KRUH KUKURUZNI MIJESANI 400 G PAK BRIONKAnajniže u Studencu 0,68 €1,70 €/kg
- NO BRAND KRUH KUKURUZ.MIJEŠANI REZ.PAK 500gnajniže u KTC-u 1,40 €2,80 €/kg