KRUH KUKURUZ.MIJEŠANI REZ.PAK 500g
Lowest today
€1.40
€2.80/kg · in 2 chains
at KTC
Average
€1.45 2 chains
Highest
€1.49 at Eurospin
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Notify me when it gets cheaper
Sign in by e-mail, no password.
We are not sending alert e-mails yet.
Price, from 29 Sep to 3 Oct
By chain
- KTC €1.40€2.80/kg
- Eurospin €1.49€2.98/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
lowest in the 2 days we hold: €1.40 (3 Oct)
€1.40
29 Sep3 Oct
Sources by chain
GTIN 03859892986230. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- KTC
-
€1.40
Source: KTC price list, store PJ48, 3 Oct 2026 (ZAGREBACKA 48 VRBOVEC)
- Eurospin
-
€1.49 (+7%)
Source: Eurospin price list, store 310002, 3 Oct 2026 (I Štefanovecki zavoj 12, Zagreb)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- KLARA d.d.-ZAGREBAČKE PEKARNE KRUH MIP KUKURUZNI MIJEŠANI REZANI 500g PAKlowest at KTC €1.85€3.70/kg
- KRUH KUKUR.MIJEŠ.REZANI 600 glowest at Stanic promotion €1.02€1.70/kg
- KRUH KUKURUZNI MIJESANI OKRUGLI 400 G REZANI PAK.lowest at Plodine €1.79€4.47/kg
- KRUH KUKURUZNI MIJEŠANI REZ PAK 500Glowest at Djelo Vodice €1.09€2.18/kg
- MARICA PEKARICA KRUH KUK MIJ 450g REZ PAK MARICAlowest at Konzum €1.49€3.31/kg