Franck Kava mljevena jubilarna 500g
€7.69
€15.38/kg · in 8 chains
at Konzum
Average
€9.64 8 chains
Highest
€10.29 at KTC
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Sign in by e-mail, no password.
Price, from 25 Sep to 3 Oct
By chain
- Konzum €7.69€15.38/kg
- Lidl €7.99€15.98/kg
- Spar €9.99€19.98/kg
- KTC €10.29€20.58/kg
- Kaufland €10.29€20.58/kg
- Plodine €10.29€20.58/kg
- Studenac €10.29€20.58/kg
- Tommy €10.29€20.58/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
Sources by chain
GTIN 03858881088177. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Konzum
-
€7.69 (+0%)
Source: Konzum price list, store 1425, 3 Oct 2026 (TRG KRALJA TOMISLAVA 20A, PITOMAČA)
- Lidl
-
€7.99 (+4%)
Source: Lidl price list, store 104, 3 Oct 2026 (Ulica Dr. Franje Tuđmana 30, Jastrebarsko)
- Spar
-
€9.99 (-3%)
Source: Spar price list, store 87002, 3 Oct 2026 (valpovo ivana fuderera hanzike 3)
- KTC
-
€10.29
Source: KTC price list, store PJ07, 3 Oct 2026 (TRG SV. FLORIJANA 1 KRIZEVCI)
- Kaufland
-
€10.29 (+47%)
Source: Kaufland price list, store 1030, 3 Oct 2026 (Trg hrvatskih branitelja 5 Karlovac)
- Plodine
-
€10.29
Source: Plodine price list, store 001, 3 Oct 2026 (MARINICI 182A, VISKOVO)
- Studenac
-
€10.29
Source: Studenac price list, store 1010, 3 Oct 2026 (Kolodvorska ulica 19, KUTINA)
- Tommy
-
€10.29 (+0%)
Source: Tommy price list, store 10100, 3 Oct 2026 (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- JUBILARNA KAVA JUBILARNA MLJEV 300 g VR FRANCKlowest at Djelo Vodice €5.29€17.63/kg
- FRANCK KAVA FRANC 400 g JUB.MLJEV.VAKlowest at Boso promotion €8.99€22.48/kg
- JUBILARNA KAVA JUBIL VAC 2X250g FRANCKlowest at Konzum €10.19€20.38/kg
- FRANCK D.D. KAVA MLJ.VAC.250 g JUBILARNA FRANCKlowest at Konzum promotion €4.49€17.96/kg
- FRANCK D.D. KAVA JUBILARNA MLJEVENA 400 glowest at Jadranka promotion €6.49€16.23/kg
- FRANCK KAVA FRANC 175 g JUB.MLJEV.VAKlowest at Boso promotion €4.99€28.51/kg