Franck Kava mljevena jubilarna 500g
7,69 €
15,38 €/kg · u 8 lanaca
u Konzumu
Prosječna
9,64 € 8 lanaca
Najviša
10,29 € u KTC-u
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 25.9. do 3.10.
Po lancima
- Konzum 7,69 €15,38 €/kg
- Lidl 7,99 €15,98 €/kg
- Spar 9,99 €19,98 €/kg
- KTC 10,29 €20,58 €/kg
- Kaufland 10,29 €20,58 €/kg
- Plodine 10,29 €20,58 €/kg
- Studenac 10,29 €20,58 €/kg
- Tommy 10,29 €20,58 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03858881088177. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Konzum
-
7,69 € (+0%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 1425, 3.10.2026. (TRG KRALJA TOMISLAVA 20A, PITOMAČA)
- Lidl
-
7,99 € (+4%)
Izvor: cjenik Lidl, trgovina 104, 3.10.2026. (Ulica Dr. Franje Tuđmana 30, Jastrebarsko)
- Spar
-
9,99 € (-3%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 87002, 3.10.2026. (valpovo ivana fuderera hanzike 3)
- KTC
-
10,29 €
Izvor: cjenik KTC, trgovina PJ07, 3.10.2026. (TRG SV. FLORIJANA 1 KRIZEVCI)
- Kaufland
-
10,29 € (+47%)
Izvor: cjenik Kaufland, trgovina 1030, 3.10.2026. (Trg hrvatskih branitelja 5 Karlovac)
- Plodine
-
10,29 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 001, 3.10.2026. (MARINICI 182A, VISKOVO)
- Studenac
-
10,29 €
Izvor: cjenik Studenac, trgovina 1010, 3.10.2026. (Kolodvorska ulica 19, KUTINA)
- Tommy
-
10,29 € (+0%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- JUBILARNA KAVA JUBILARNA MLJEV 300 g VR FRANCKnajniže u lancu Djelo Vodice 5,29 €17,63 €/kg
- FRANCK KAVA FRANC 400 g JUB.MLJEV.VAKnajniže u Bosi akcija 8,99 €22,47 €/kg
- JUBILARNA KAVA JUBIL VAC 2X250g FRANCKnajniže u Konzumu 10,19 €20,38 €/kg
- FRANCK D.D. KAVA MLJ.VAC.250 g JUBILARNA FRANCKnajniže u Konzumu akcija 4,49 €17,96 €/kg
- FRANCK D.D. KAVA JUBILARNA MLJEVENA 400 gnajniže u lancu Jadranka akcija 6,49 €16,22 €/kg
- FRANCK KAVA FRANC 175 g JUB.MLJEV.VAKnajniže u Bosi akcija 4,99 €28,51 €/kg