Jubilarna kava mljevena vak 250g
4,49 €
17,96 €/kg · u 19 lanaca
u Sparu
Prosječna
5,30 € 19 lanaca
Najviša
5,99 € u lancu Gavranović
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Akcija je prava. 4,49 € je ispod 30-dnevnog minimuma (5,39 €). Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 28.8. do 3.10.
Po lancima
- Sparakcija 4,49 €17,96 €/kg
- Trgocentarakcija 4,49 €17,96 €/kg
- Konzumakcija 4,49 €17,96 €/kg
- Stridon 4,59 €18,36 €/kg
- Jadrankaakcija 5,39 €21,56 €/kg
- KTC 5,39 €21,56 €/kg
- Kaufland 5,39 €21,56 €/kg
- Lidl 5,39 €21,56 €/kg
- NTL 5,39 €21,56 €/kg
- Plodine 5,39 €21,56 €/kg
- Ribola 5,39 €21,56 €/kg
- Studenac 5,39 €21,56 €/kg
- Tommy 5,39 €21,56 €/kg
- Vrutak 5,39 €21,56 €/kg
- Metro 5,44 €21,76 €/kg
- Djelo Vodice 5,49 €21,96 €/kg
- Trgovina Krk 5,79 €23,16 €/kg
- Gavranović 5,99 €23,96 €/kg
- Stanic 5,99 €23,96 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03858881080263. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Spar
-
4,49 €; ispod najniže cijene ove trgovine u 30 dana prije akcije (5,39 €, 29.9.) (-17%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 87001, 3.10.2026. (varazdin optujska 171)
- Trgocentar
-
4,49 €; ispod najniže cijene ove trgovine u 30 dana prije akcije (5,39 €, 14.9.) (-17%)
Izvor: cjenik Trgocentar, trgovina P060, 3.10.2026. (BANA JOSIPA JELACICA 139 ZAPRESIC)
- Konzum
-
4,49 €; akcija je počela prije naših zapisa (-17%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0001, 3.10.2026. (BRITANSKI TRG 12, ZAGREB)
- Stridon
-
4,59 € (+0%)
Izvor: cjenik Stridon, trgovina Prod.18, 3.10.2026. (Avenija Dubrava 240, Zagreb)
- Jadranka
-
5,39 €; akcija je počela prije naših zapisa (-10%)
Izvor: cjenik Jadranka, trgovina 607, 3.10.2026. (MAXI DRAZICA5 MALILOSINJ)
- KTC
-
5,39 €
Izvor: cjenik KTC, trgovina PJ07, 3.10.2026. (TRG SV. FLORIJANA 1 KRIZEVCI)
- Kaufland
-
5,39 € (+0%)
Izvor: cjenik Kaufland, trgovina 1030, 3.10.2026. (Trg hrvatskih branitelja 5 Karlovac)
- Lidl
-
5,39 € (+0%)
Izvor: cjenik Lidl, trgovina 104, 3.10.2026. (Ulica Dr. Franje Tuđmana 30, Jastrebarsko)
- NTL
-
5,39 €
Izvor: cjenik NTL, trgovina 10101, 3.10.2026. (Frana Galovica 11A, KRAPINA)
- Plodine
-
5,39 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 001, 3.10.2026. (MARINICI 182A, VISKOVO)
- Ribola
-
5,39 € (+27%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 0019, 3.10.2026. (Ulica Svetog Nikole16A Solin)
- Studenac
-
5,39 €
Izvor: cjenik Studenac, trgovina 1010, 3.10.2026. (Kolodvorska ulica 19, KUTINA)
- Tommy
-
5,39 € (+0%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- Vrutak
-
5,39 € (+0%)
Izvor: cjenik Vrutak, trgovina 001, 3.10.2026. (vodovodna20a)
- Metro
-
5,44 € (+1%)
Izvor: cjenik Metro, trgovina S10, 3.10.2026. (JANKOMIR 31, ZAGREB)
- Djelo Vodice
-
5,49 € (+2%)
Izvor: cjenik Djelo Vodice, trgovina 02010, 3.10.2026. (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
- Trgovina Krk
-
5,79 €
Izvor: cjenik Trgovina Krk, trgovina 121182, 3.10.2026. (Nova cesta 6, MARIJA BISTRICA)
- Gavranović
-
5,99 €
Izvor: cjenik Gavranović, trgovina 199, 3.10.2026. (Majstorska 9, ZAGREB)
- Stanic
-
5,99 € (+0%)
Izvor: cjenik Stanic, trgovina 131, 3.10.2026. (ŽITNJAK 1)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- JUBILARNA KAVA JUBIL VAC 2X250g FRANCKnajniže u Konzumu 10,19 €20,38 €/kg
- FRANCK JUBILARNA KAVA JUBILARNA SENSUAL VAKUMIRANA 250 Gnajniže u Konzumu akcija 4,49 €17,96 €/kg
- FRANCK JUBILARNA KAVA JUBILARNA INTENSE VAKUMIRANA 250 Gnajniže u Konzumu akcija 4,49 €17,96 €/kg
- FRANCK KAVA FRANC 400 g JUB.MLJEV.VAKnajniže u Bosi akcija 8,99 €22,47 €/kg
- FRANCK JUBILARNA KAVA JUBILARNA MLJEVENA 500 G FRANCKnajniže u Konzumu 7,69 €15,38 €/kg
- FRANCK KAVA FRANC 175 g JUB.MLJEV.VAKnajniže u Bosi akcija 4,99 €28,51 €/kg