KAVA FR.JUB.MLJ.VAKUM 2x250 g
€10.19
€20.38/kg · in 8 chains
at KTC
Average
€10.45 8 chains
Highest
€11.69 at Trgovina Krk
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Sign in by e-mail, no password.
Price, from 29 Sep to 3 Oct
By chain
- KTC €10.19€20.38/kg
- Konzum €10.19€20.38/kg
- Ribola €10.19€20.38/kg
- Spar €10.19€20.38/kg
- Tommy €10.19€20.38/kg
- Vrutak €10.19€20.38/kg
- Trgocentar €10.79€21.58/kg
- Trgovina Krk €11.69€23.38/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
Sources by chain
GTIN 03858881080072. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- KTC
-
€10.19
Source: KTC price list, store PJ07, 3 Oct 2026 (TRG SV. FLORIJANA 1 KRIZEVCI)
- Konzum
-
€10.19 (+0%)
Source: Konzum price list, store 0010, 3 Oct 2026 (ALEJA JAVORA 2A, ZAGREB)
- Ribola
-
€10.19 (+32%)
Source: Ribola price list, store 0019, 3 Oct 2026 (Ulica Svetog Nikole16A Solin)
- Spar
-
€10.19 (-5%)
Source: Spar price list, store 87002, 3 Oct 2026 (valpovo ivana fuderera hanzike 3)
- Tommy
-
€10.19 (+0%)
Source: Tommy price list, store 10100, 3 Oct 2026 (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- Vrutak
-
€10.19 (+0%)
Source: Vrutak price list, store 001, 3 Oct 2026 (vodovodna20a)
- Trgocentar
-
€10.79 (+0%)
Source: Trgocentar price list, store P060, 3 Oct 2026 (BANA JOSIPA JELACICA 139 ZAPRESIC)
- Trgovina Krk
-
€11.69
Source: Trgovina Krk price list, store 111001, 3 Oct 2026 (Dubasljanska 80, MALINSKA)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- FRANCK D.D. KAVA MLJ.VAC.250 g JUBILARNA FRANCKlowest at Konzum promotion €4.49€17.96/kg
- FRANCK JUBILARNA KAVA JUBILARNA SENSUAL VAKUMIRANA 250 Glowest at Konzum promotion €4.49€17.96/kg
- FRANCK JUBILARNA KAVA JUBILARNA INTENSE VAKUMIRANA 250 Glowest at Konzum promotion €4.49€17.96/kg
- FRANCK KAVA FRANC 400 g JUB.MLJEV.VAKlowest at Boso promotion €8.99€22.47/kg
- FRANCK KAVA FRANC 175 g JUB.MLJEV.VAKlowest at Boso promotion €4.99€28.51/kg
- FRANCK JUBILARNA KAVA JUBILARNA MLJEVENA 500 G FRANCKlowest at Konzum €7.69€15.38/kg