INST. KAVA FRANCK CLASSICAL LIM. 100 g (12)
Lowest today
€3.79
€37.90/kg · in 1 chain
at Stridon
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Notify me when it gets cheaper
Sign in by e-mail, no password.
We are not sending alert e-mails yet.
Price, from 27 Sep to 3 Oct
By chain
- Stridon €3.79€37.90/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
lowest in the 7 days we hold: €3.79 (3 Oct)
€3.79
27 Sep3 Oct
Sources by chain
GTIN 03858881084193. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Stridon
-
€3.79 (-26%)
Source: Stridon price list, store Prod.05, 3 Oct 2026 (Brajkovićev prilaz 3, Zagreb)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- FRANCK INSTANT KAVA CLASSIC LIM 200g FRANCKlowest at Studenac €7.75€38.75/kg
- FRANCK INSTANT KAVA CLASSIC LIM 100g FRANCKlowest at Boso promotion €3.99€39.90/kg
- FRANCK D.D. KAVA INSTANT 200 g CLASSIC FRANCK LIMlowest at NTL €8.19€40.95/kg
- FRANCK D.D. KAVA INSTANT CLASSIC 100 g FRANCK LIMENKAlowest at NTL €3.79€37.90/kg
- FRANCK KAVA INS. CL. 200 g +25 g GR.Flowest at Stridon €5.49€27.45/kg