INST. KAVA FRANCK CLASSICAL LIM. 100 g (12)
Najniža danas
3,79 €
37,90 €/kg · u 1 lancu
u Stridonu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Obavijesti e-poštom još ne šaljemo.
Cijena, od 27.9. do 3.10.
Po lancima
- Stridon 3,79 €37,90 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 7 dana naših zapisa: 3,79 € (3.10.)
3,79 €
27.9.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 03858881084193. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Stridon
-
3,79 € (-26%)
Izvor: cjenik Stridon, trgovina Prod.05, 3.10.2026. (Brajkovićev prilaz 3, Zagreb)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- FRANCK INSTANT KAVA CLASSIC LIM 200g FRANCKnajniže u Studencu 7,75 €38,75 €/kg
- FRANCK INSTANT KAVA CLASSIC LIM 100g FRANCKnajniže u Bosi akcija 3,99 €39,90 €/kg
- FRANCK D.D. KAVA INSTANT 200 g CLASSIC FRANCK LIMnajniže u NTL-u 8,19 €40,95 €/kg
- FRANCK D.D. KAVA INSTANT CLASSIC 100 g FRANCK LIMENKAnajniže u NTL-u 3,79 €37,90 €/kg
- FRANCK KAVA INS. CL. 200 g +25 g GR.Fnajniže u Stridonu 5,49 €27,45 €/kg