KAVA INSTANT 200 g CLASSIC FRANCK LIM
8,19 €
40,95 €/kg · u 3 lanca
u NTL-u
Prosječna
8,28 € 3 lanca
Najviša
8,35 € u Studencu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 27.9. do 3.10.
Po lancima
- NTL 8,19 €40,95 €/kg
- Jadranka 8,29 €41,45 €/kg
- Studenac 8,35 €41,75 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03858881087798. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- NTL
-
8,19 €
Izvor: cjenik NTL, trgovina 10102, 3.10.2026. (Soblinecka 55, Soblinec, SESVETE)
- Jadranka
-
8,29 € (+0%)
Izvor: cjenik Jadranka, trgovina 607, 3.10.2026. (MAXI DRAZICA5 MALILOSINJ)
- Studenac
-
8,35 €
Izvor: cjenik Studenac, trgovina T100, 3.10.2026. (Četvrt Ribnjak 17, OMIŠ)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- FRANCK INSTANT KAVA CLASSIC LIM 200g FRANCKnajniže u Studencu 7,75 €38,75 €/kg
- FRANCK INSTANT KAVA CLASSIC LIM 100g FRANCKnajniže u Bosi akcija 3,99 €39,90 €/kg
- FRANCK D.D. KAVA INSTANT CLASSIC 100 g FRANCK LIMENKAnajniže u NTL-u 3,79 €37,90 €/kg
- FRANCK KAVA INS. CL. 200 g +25 g GR.Fnajniže u Stridonu 5,49 €27,45 €/kg
- FRANCK INST. KAVA FRANCK CLASSICAL LIM. 100 g (12)najniže u Stridonu 3,79 €37,90 €/kg