KUKURUZ KOKIČAR 200g HRUSK
Lowest today
€0.59
€2.95/kg · in 2 chains
at Trgovina Krk
Average
€0.72 2 chains
Highest
€0.85 at Gavranović
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Notify me when it gets cheaper
Sign in by e-mail, no password.
We are not sending alert e-mails yet.
Price, from 27 Sep to 3 Oct
By chain
- Trgovina Krk €0.59€2.95/kg
- Gavranović €0.85€4.25/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
lowest in the 7 days we hold: €0.59 (3 Oct)
€0.59
27 Sep3 Oct
Sources by chain
GTIN 03856003924594
- Trgovina Krk
-
€0.59
Source: Trgovina Krk price list, store 111001, 3 Oct 2026 (Dubasljanska 80, MALINSKA)
- Gavranović
-
€0.85
Source: Gavranović price list, store 222, 3 Oct 2026 (Brace Gojaka 4, KARLOVAC)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- HRUSK KUKURUZ KOKIČAR 200g HRUSKlowest at NTL €0.79€3.95/kg
- HRUSK KUKURUZ KOKIČAR 500 g HRUSKlowest at NTL €1.79€3.58/kg
- HRUSK KUKURUZ KOKIČAR HRUSK 500 g II Klowest at Boso €1.29€2.58/kg
- HRUSK KUKURUZ KOKIČAR 200 g II Klowest at Boso €0.69€3.45/kg
- NATURA KUKURUZ KOKICAR 200 G NATURAlowest at Gavranović €0.55€2.75/kg
- NARODNI TRGOVAČKI LANAC d.o.o. KUKURUZ KOKIČAR HRUSK 500glowest at Gavranović €1.59€3.18/kg