KUKURUZ KOKIČAR HRUSK 500g
Lowest today
€1.59
€3.18/kg · in 1 chain
at Gavranović
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Notify me when it gets cheaper
Sign in by e-mail, no password.
Price, from 27 Sep to 3 Oct
By chain
- Gavranović €1.59€3.18/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
lowest in the 7 days we hold: €1.59 (3 Oct)
€1.59
27 Sep3 Oct
Sources by chain
GTIN 03856003924587
- Gavranović
-
€1.59
Source: Gavranović price list, store 199, 3 Oct 2026 (Majstorska 9, ZAGREB)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- HRUSK KUKURUZ KOKIČAR 200g HRUSKlowest at NTL €0.79€3.95/kg
- HRUSK KUKURUZ KOKIČAR 500 g HRUSKlowest at NTL €1.79€3.58/kg
- HRUSK KUKURUZ KOKIČAR HRUSK 500 g II Klowest at Boso €1.29€2.58/kg
- HRUSK KUKURUZ KOKIČAR 200 g II Klowest at Boso €0.69€3.45/kg
- NATURA KUKURUZ KOKICAR 200 G NATURAlowest at Gavranović €0.55€2.75/kg
- NARODNI TRGOVAČKI LANAC d.o.o. KUKURUZ KOKIČAR 200g HRUSKlowest at Trgovina Krk €0.59€2.95/kg