KUKURUZ KOKIČAR 200g HRUSK
Najniža danas
0,59 €
2,95 €/kg · u 2 lanca
u lancu Trgovina Krk
Prosječna
0,72 € 2 lanca
Najviša
0,85 € u lancu Gavranović
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Obavijesti e-poštom još ne šaljemo.
Cijena, od 27.9. do 3.10.
Po lancima
- Trgovina Krk 0,59 €2,95 €/kg
- Gavranović 0,85 €4,25 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 7 dana naših zapisa: 0,59 € (3.10.)
0,59 €
27.9.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 03856003924594
- Trgovina Krk
-
0,59 €
Izvor: cjenik Trgovina Krk, trgovina 111001, 3.10.2026. (Dubasljanska 80, MALINSKA)
- Gavranović
-
0,85 €
Izvor: cjenik Gavranović, trgovina 222, 3.10.2026. (Brace Gojaka 4, KARLOVAC)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- HRUSK KUKURUZ KOKIČAR 200g HRUSKnajniže u NTL-u 0,79 €3,95 €/kg
- HRUSK KUKURUZ KOKIČAR 500 g HRUSKnajniže u NTL-u 1,79 €3,58 €/kg
- HRUSK KUKURUZ KOKIČAR HRUSK 500 g II Knajniže u Bosi 1,29 €2,58 €/kg
- HRUSK KUKURUZ KOKIČAR 200 g II Knajniže u Bosi 0,69 €3,45 €/kg
- NATURA KUKURUZ KOKICAR 200 G NATURAnajniže u lancu Gavranović 0,55 €2,75 €/kg
- NARODNI TRGOVAČKI LANAC d.o.o. KUKURUZ KOKIČAR HRUSK 500gnajniže u lancu Gavranović 1,59 €3,18 €/kg