ČARLI 1 l ORIG.
Lowest today
€1.33
€1.33/l · in 1 chain
at Ribola
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Notify me when it gets cheaper
Sign in by e-mail, no password.
Price, from 29 Sep to 3 Oct
By chain
- Ribola €1.33€1.33/l
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
lowest in the 5 days we hold: €1.33 (3 Oct)
€1.33
29 Sep3 Oct
Sources by chain
GTIN 03850111300646. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Ribola
-
€1.33 (+0%)
Source: Ribola price list, store 037, 3 Oct 2026 (Policka cesta 94 Podstrana)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- AWT INTERNATIONAL D.O.O DETERDŽENT ZA SUĐE ORIGINAL 450 ml ČARLIlowest at KTC €1.29€2.87/l
- AWT INTERNATIONAL D.O.O DETERDŽENT ZA SUĐE ORIGINAL 900 ml ČARLIlowest at Metro €2.29€2.54/l
- ČARLI DET. ČARLI 900 ml ORIGINALlowest at Boso €3.59€3.99/l
- AWT INTERNATIONAL D.O.O DETERDŽENT ZA SUĐE ORIGINAL 1,35 L ČARLIlowest at Stridon €2.50€1.85/l
- CARLI CARLI ORIGINAL 2X900 MLlowest at Plodine promotion €3.29€1.83/l
- ČARLI 1,35L ČARLI DET.SUĐE ORIGINALlowest at Boso €3.99€2.96/l