ČARLI 1 l ORIG.
Najniža danas
1,33 €
1,33 €/l · u 1 lancu
u Ribolu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 29.9. do 3.10.
Po lancima
- Ribola 1,33 €1,33 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 5 dana naših zapisa: 1,33 € (3.10.)
1,33 €
29.9.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 03850111300646. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Ribola
-
1,33 € (+0%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 037, 3.10.2026. (Policka cesta 94 Podstrana)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- AWT INTERNATIONAL D.O.O DETERDŽENT ZA SUĐE ORIGINAL 450 ml ČARLInajniže u KTC-u 1,29 €2,87 €/l
- AWT INTERNATIONAL D.O.O DETERDŽENT ZA SUĐE ORIGINAL 900 ml ČARLInajniže u Metrou 2,29 €2,54 €/l
- ČARLI DET. ČARLI 900 ml ORIGINALnajniže u Bosi 3,59 €3,99 €/l
- AWT INTERNATIONAL D.O.O DETERDŽENT ZA SUĐE ORIGINAL 1,35 L ČARLInajniže u Stridonu 2,50 €1,85 €/l
- CARLI CARLI ORIGINAL 2X900 MLnajniže u Plodinama akcija 3,29 €1,83 €/l
- ČARLI 1,35L ČARLI DET.SUĐE ORIGINALnajniže u Bosi 3,99 €2,96 €/l