ČARLI 2X900mL ORIGINAL*
€3.29
€1.83/l · in 3 chains
at Plodine
Average
€5.09 3 chains
Highest
€6.99 at Trgovina Krk
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Sign in by e-mail, no password.
Price, from 28 Aug to 3 Oct
By chain
- Plodine €3.29€1.83/l
- KTC €4.99€2.77/l
- Trgovina Krk €6.99€3.88/l
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
Sources by chain
GTIN 03850111304323
- Plodine
-
€3.29
Source: Plodine price list, store 001, 3 Oct 2026 (MARINICI 182A, VISKOVO)
- KTC
-
€4.99
Source: KTC price list, store PJ07, 3 Oct 2026 (TRG SV. FLORIJANA 1 KRIZEVCI)
- Trgovina Krk
-
€6.99
Source: Trgovina Krk price list, store 111001, 3 Oct 2026 (Dubasljanska 80, MALINSKA)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- ČARLI DET. ČARLI 900 ml ORIGINALlowest at Boso €3.59€3.99/l
- AWT INTERNATIONAL D.O.O DETERDŽENT ZA SUĐE ORIGINAL 900 ml ČARLIlowest at Metro €2.29€2.54/l
- AWT INTERNATIONAL D.O.O DETERDŽENT ZA SUĐE ORIGINAL 450 ml ČARLIlowest at KTC €1.29€2.87/l
- AWT INTERNATIONAL D.O.O DETERDŽENT ZA SUĐE ORIGINAL 1,35 L ČARLIlowest at Stridon €2.50€1.85/l
- ČARLI 1,35L ČARLI DET.SUĐE ORIGINALlowest at Boso €3.99€2.96/l
- ČARLI 1 l ORIG.lowest at Ribola €1.33€1.33/l