Dorina Čokolada s keksom
€1.99
€9.05/kg · in 5 chains
at Lidl
Average
€3.50 5 chains
Highest
€5.29 at Studenac
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Sign in by e-mail, no password.
Price, from 25 Sep to 3 Oct
By chain
- Lidl €1.99€9.05/kg
- Djelo Vodice €2.79€12.68/kg
- Stridon €2.95€13.41/kg
- Tommy €4.49€20.41/kg
- Studenac €5.29€24.05/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
Sources by chain
GTIN 03850102008797. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Lidl
-
€1.99 (+0%)
Source: Lidl price list, store 104, 3 Oct 2026 (Ulica Dr. Franje Tuđmana 30, Jastrebarsko)
- Djelo Vodice
-
€2.79 (+0%)
Source: Djelo Vodice price list, store 02010, 3 Oct 2026 (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
- Stridon
-
€2.95 (+0%)
Source: Stridon price list, store Prod.09, 3 Oct 2026 (Trg S.Radića 14, Virje)
- Tommy
-
€4.49 (+0%)
Source: Tommy price list, store 10140, 3 Oct 2026 (ŽNJANSKA ULICA 4, SPLIT)
- Studenac
-
€5.29
Source: Studenac price list, store 1611, 3 Oct 2026 (Jelsa 354, JELSA)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- KRAŠ D.D. ČOKOLADA S KEKSOM 80 g DORINAlowest at Stridon €1.09€13.63/kg
- Dorina Čokolada SK1lowest at Djelo Vodice €2.99€13.59/kg
- DORINA ČOKOL DORIN 80 g S KEKSOMlowest at Boso €1.89€23.62/kg
- DORINA 80G DORINA ČOKOLADA S KEKSOMlowest at Metro €48.30€21.56/kg
- SLATKI PROIZVODI DORINA ČOKOLADA S KEKSOM 220 g DORINAlowest at Stanic €2.25€10.23/kg
- ČOKSA ČOKOLADA ČOKSA BANANA BISCUIT 68glowest at Stridon €0.80€11.76/kg