Snacks
2,587 products
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
Sort by:
- BAREBELLS PROT.PLO.BAREB.BI.ČOK.BAD.55 glowest at Spar €2.99€54.36/kg
- BAREBELLS PROT.PLO.BAREB.KARAM.ČOK.55 glowest at Spar €2.99€54.36/kg
- BARILLA KEKS GRANC. KROK/ČOK. 270 g MBlowest at Plodine €3.19€11.81/kg
- BARILLA KEKS GRANCEREALE ČOKOLADA 230glowest at Konzum promotion €2.13€9.26/kg
- BARNI 30GX24 BARNI BISKVIT ČOKO PUNJlowest at Boso promotion €0.50€16.67/kg
- BARNI BISKVIT BARNI CHOCO 150glowest at Stridon €1.90€12.67/kg
- BARNI MARENDINI BARNI COKOLADA 300 Glowest at Konzum €5.00€16.67/kg
- BARON BOMBO BARON 400 g ČOKOL BAG SOCAlowest at Boso €5.89€14.72/kg
- BARON INTERNATIONAL D.O.O. ADVENTSKI KALENDAR 75 g BARlowest at Studenac promotion €0.60€8.00/kg
- BARON INTERNATIONAL D.O.O. LIZALICA ČOKO PAW PATROL 15glowest at NTL €0.69€46.00/kg
- BARON INTERNATIONAL D.O.O. ČOKOLADA DUBAI S PISTACIJAMA I KADAIFOM 62 g NELINOlowest at Konzum €1.50€24.19/kg
- BARON INTERNATIONAL D.O.O. ČOKOLADA USKRSNA 85glowest at NTL €0.65€7.65/kg
- BARON INTERNATIONAL D.O.O. ČOKOLADNI ADVENTSKI KALENDAR BARON 75glowest at Tommy €1.79€23.87/kg
- BARON INTERNATIONAL D.O.O. ČOKOLADNI ZEC 70g MILLANOlowest at NTL €2.69€38.43/kg
- BARON INTERNATIONAL DOO ČOK.PRALINE 450g ASSORTED STABILOlowest at KTC €5.99€13.31/kg
- BARON INTERNATIONAL DOO ČOK.PRALINE 450g SOCADOlowest at KTC €5.99€13.31/kg
- BARPROM-TRGOVINA D.O.O. ČOKOLADA ZA JELO I KUHANJE 300 g LA BOMBAlowest at Boso €3.09€10.30/kg
- BATTISTERO USKRSNI KOLAČ JANJE ČOKOLADA 750 glowest at Konzum €2.00€2.67/kg
- BAULI KROA.ČOKOLADA 75 g BAULIlowest at Plodine €1.29€17.20/kg
- BAULI PANDORO ČOKOLADA 750Glowest at Djelo Vodice €10.99€14.65/kg