Snacks

3,617 products

Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.

Filters

  1. AMO ESSERE BIO KREKERI RIŽA ČOKOL/JOGURT 100glowest at Eurospin €1.79€17.90/kg
  2. AMO ESSERE BIO KREKERI RIŽA ČOKOL/JOGURT 100glowest at Eurospin €1.79€17.90/kg
  3. AMO ESSERE BIO KREKERI RIŽA ČOKOL/JOGURT 100glowest at Eurospin €1.79€17.90/kg
  4. AMO ESSERE BIO KREKERI RIŽA ČOKOL/JOGURT 100glowest at Eurospin €1.79€17.90/kg
  5. AMO ESSERE SENZA GLUTINE MUFFIN BEZ GLUTENA KAPLJ.ČOKO.252glowest at Eurospin €2.29€9.09/kg
  6. AMO ESSERE SENZA GLUTINE MUFFINI ČOK.KAP.BEZ GLUTENA 140glowest at Eurospin €1.79€12.79/kg
  7. ANAMARIA COMPANY D.O.O CAPPUCCINO GOLDEN ČOKOLADA 200glowest at Studenac promotion €1.90€9.50/kg
  8. ANAMARIA COMPANY D.O.O CAPPUCINO ČOKOL-KOKOS ANAM.200glowest at KTC €2.39€11.95/kg
  9. ANAMARIA COMPANY D.O.O CAPPUCINO ČOKOLADA ANAMARIJA 144glowest at Stridon €1.58€10.97/kg
  10. ANAMARIA COMPANY D.O.O. CAPUCCINO ČOKOLADA 200 g ANAMARIJAlowest at Stridon €1.30€6.50/kg
  11. ANAMARIA KAPUČ ANAMA 200 g ČOKOLADAlowest at Boso promotion €2.59€12.95/kg
  12. ANAMARIA TOPLA COKOLADA 25 G ANAMARIAlowest at Kaufland €0.45€18.00/kg
  13. ANDROS VEGE DESERT COKOLADA S PRELJEVOM 4X90 G ANDROSlowest at Plodine €3.59€9.97/kg
  14. ANTONELLI BISKVIT ČOKOLADA 5*50 g ANTONElowest at Studenac €1.96€7.84/kg
  15. ANTONELLI CROISSANT COKOLADA 80 G ANTONELLIlowest at Plodine €0.79€9.88/kg
  16. ANTONELLI CROISSANT COKOLADA MLIJEKO 80 G ANTONELLIlowest at Plodine €0.79€9.88/kg
  17. ANTONELLI GROUP S.R.L. KROASAN 5/1 DVA OKUSA 250glowest at NTL €2.79€11.16/kg
  18. ANTONELLI GROUP S.R.L. KROASAN 5/1 KAKAO 250glowest at Tommy €2.39€9.56/kg
  19. ANTONELLI KROASAN PISTAC. ČOK. 5*45 g ANlowest at Tommy €2.49€11.07/kg
  20. ARABESCA ARABESCA CAPPUCCINO CHOCOLATE 200 g (24)lowest at Stridon €2.15€10.75/kg