Snacks

2,587 products

Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.

Filters

  1. K-Classic KLC.SladoledNaŠtapiću čokolada 16x60mllowest at Kaufland €3.99€4.16/l
  2. Ballino Sladoled na štapiću čokoladalowest at Lidl €3.99€4.16/l
  3. K-Classic KLC.Farmer Cookies Triple čokolada 200glowest at Kaufland €0.85€4.25/kg
  4. ML.ČOK.0,2L BEZ LA VINDIJAlowest at Tommy €0.85€4.25/l
  5. S-BUDGET ŽIT.S-BUDGET ČOK.LOPTICE 750 glowest at Spar €3.19€4.25/kg
  6. S-BUDGET KEKS SB FROLLINI ČOK.700 glowest at Spar €2.99€4.27/kg
  7. KRAŠ VAFEL NAPOL. ČOK/NAR. 250 g KRAŠlowest at Studenac promotion €1.09€4.36/kg
  8. Bon Gelati Sladoled bijela čokolada/badem XXLlowest at Lidl €3.49€4.36/l
  9. K-Classic KLC.Sladoled šta.bij.čok.bad.XXL 8x120mllowest at Kaufland €4.19€4.36/l
  10. KOESTLIN KEKS BREAKFAST DUPLA ČOK.160 glowest at Konzum €0.70€4.38/kg
  11. CORN FLAKES ČOK.1KG PODRAVKAlowest at Djelo Vodice €4.38€4.38/kg
  12. GELATINO SLADOLED COKOLADA 900 ML GELATINOlowest at Plodine €3.99€4.43/l
  13. K-Classic KLC.Sladoled dupla čok.Il Meglio 900mllowest at Kaufland €3.99€4.43/l
  14. QUATTRO QUATTRO CLASSIC MINI VAN.ČOK.ST.GIAND 900 ml LEDOlowest at Stridon €3.99€4.43/l
  15. ČOK. BANANA XMAS KANDIT 280 glowest at Studenac promotion €1.25€4.46/kg
  16. Granducale Granducale Kolač Colomba čoko.750glowest at Kaufland €3.35€4.47/kg
  17. M&M ČOK.CRISPY SANTA 29 g M&Mlowest at Kaufland €0.13€4.48/kg
  18. CONVOCO UVOZ GRIC ČOKO JEŽIĆI 180G CONVOCO (18)lowest at Stridon €0.81€4.50/kg
  19. BIO PLOD D.O.O. MUESLI ČOKOLADA 2kglowest at Kaufland €8.99€4.50/kg
  20. SPAR PROT.NAP.ČOKO.SPAR 330 mllowest at Spar €1.49€4.52/l