Fruit

561 products

Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.

Filters

  1. Cheese cake šumsko voće 150 glowest at Spar €1.39€9.27/kg
  2. FRUTEK TUBA FRUTEK JAB/ŠUMSKO VOĆE 100glowest at Kaufland €1.39€13.90/kg
  3. NATURA LECA CRVENA 500 G MARJAN VOCElowest at Trgovina Krk €1.39€2.78/kg
  4. SPAR Vital MUS.PLOČ.SPAR VIT.VOĆE 6x21 glowest at Spar €1.39€11.03/kg
  5. HIPP TUBA VOĆ HIPPIS BIO SM JAB/BAN/C.VOĆE 120mllowest at Lidl €1.39€11.58/kg
  6. ZORELA BRUSNICA 100g ZORELAlowest at Trgovina Krk €1.39€13.90/kg
  7. HIPP POUCH SPORT BIO BAN/NAR/KRUS/MAN/RIZ 120 G HIPPISlowest at Konzum €1.39€11.58/kg
  8. ROX d.o.o. ZAGREB OSVJ.PROSTORA 300mL ŠUM.VOĆElowest at KTC €1.39€4.63/l
  9. ISO.FLEXWA.ŠUM.VOĆE.0,71 Llowest at Studenac promotion €1.40€1.97/l
  10. O PLANT PIRE VOĆNI IMMUNO BIO 200 g O PLANTlowest at Studenac promotion €1.40€7.00/kg
  11. O PLANT PIRE VOĆNI FOCUS BIO 200 g O PLANTlowest at Studenac promotion €1.40€7.00/kg
  12. O PLANT PIRE VOĆNI POWER BIO 200 g O PLANTlowest at Studenac promotion €1.40€7.00/kg
  13. O PLANT PIRE VOĆNI REFRESH BIO 200 g O PLANTlowest at Studenac promotion €1.40€7.00/kg
  14. HIPP FOOD KAŠICA VOĆNA BLAG.S INT.ŽIT. 190 G HIPPlowest at Studenac promotion €1.40€7.37/kg
  15. PODRAVKA DŽEM MIJEŠANO VOĆE 450 gr PODRAVKA (8)lowest at Stridon €1.45€3.22/kg
  16. ABACO D.O.O. PODLOŽAK VOĆElowest at NTL €1.45
  17. MEDENJ.M.VOĆE 200glowest at Ribola €1.46€7.30/kg
  18. MARJAN-VOĆE d.o.o.ZAGREB GRAŠAK SUHI RFSlowest at KTC €1.48€1.48/kg
  19. BOSO VOĆE KRUŠKA SANTA MARIA II KLlowest at Boso promotion €1.49€1.49/kg
  20. BOSO VOĆE MANDARINA II KLlowest at Boso promotion €1.49€1.49/kg