Fruit

100 products

Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.

Filters

  1. Podravka DŽEM MIJEŠANO VOĆE PODRAV.20 glowest at Metro €0.14€7.00/kg
  2. RAMPART ŠTRUDLA MIJEŠANO VOĆE 150G (21) RAMPARTlowest at Stridon €0.30€2.00/kg
  3. Boom Box KEKS ZOB.B.BOX ŠUM.VOĆE 20 glowest at Studenac promotion €0.40€20.00/kg
  4. CEDEVITA KOMPRIMATI CEDEVITA PRAH PUC PUC S.VOCE 5 Glowest at Jadranka €0.45€90.00/kg
  5. NATURA LAN 150 G NATURA MARJAN VOCElowest at Jadranka €0.63€4.20/kg
  6. BOLERO BOLERO CLASSIC ŠUMSKO VOĆE 9glowest at Konzum €0.69€69.00/kg
  7. CEDEVITA KOMPRIMATI BOMBONI CEDEVITA SUMSKO VOCE 18 Glowest at Stridon €0.69€38.33/kg
  8. FRUCTAL FRUTABELA FRUTABELA ŠUMSKO VOĆE 30 glowest at Stridon €0.78€26.00/kg
  9. JUICY JUICY ICE TEA ŠUMSKO VOĆE 0.33 L (12)lowest at Stridon €0.93€4.77/l
  10. BOSO VOĆE LUK LJUBIČASTI II KLlowest at Boso €0.99€0.99/kg
  11. LINO KASICA VOCE S RIZOM 190 G LINOlowest at Plodine €0.99€5.21/kg
  12. FRUCTAL JOGURT VOĆ ŠUMSKO VOĆE 330 g FRUCTALlowest at Konzum €0.99€3.00/kg
  13. Bebivita VOĆ.ZABAVA BEBI.VR.VOĆE 90 glowest at Plodine €0.99€11.00/kg
  14. BEBIVITA BEBIVITA VOĆ.KAŠICA MIJ.VOĆE 190 glowest at Stridon €1.06€5.58/kg
  15. LINO TUBA FRUTOLINO VOĆE/ZOB 100glowest at Konzum promotion €1.09€10.90/kg
  16. LINO TUBA FRUTOLINO VOĆE/PIR 100glowest at Konzum promotion €1.09€10.90/kg
  17. MARJAN VOĆE d.o.o. BRUSNICA 100g MARJAN VOĆElowest at KTC €1.15€11.50/kg
  18. FUZETEA LEDENI ČAJ ŠUMSKO VOĆE 0.5L FUZETEAlowest at Stridon €1.18€2.36/l
  19. PREKRAŠNI ŠTRUDLICE ŠTRUDLICE PREKRAŠNI MIJEŠ VOĆE 200glowest at Stanic €1.20€6.00/kg
  20. BOSO VOĆE NARANČA II KLlowest at Boso promotion €1.29€1.29/kg