PODLOŽAK VOĆE
Lowest today
€1.45
in 1 chain
at NTL
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Notify me when it gets cheaper
Sign in by e-mail, no password.
Price, from 27 Sep to 3 Oct
By chain
- NTL €1.45
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
lowest in the 7 days we hold: €1.45 (3 Oct)
€1.45
27 Sep3 Oct
Sources by chain
GTIN 08591177030355
- NTL
-
€1.45
Source: NTL price list, store 33011, 3 Oct 2026 (Katarine Zrinski 1, DEKANOVEC)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- K-Classic KLC. Biskv. pod. za torte voć. 200glowest at Kaufland €1.99€9.95/kg
- PODRAVKA ČAJ ŠUMSKO VOĆE 50 g PODRAVKA (12)lowest at Stridon €1.54€30.80/kg
- PODRAVKA DŽEM EXTRA ŠUMSKO VOĆE 320g PODRAVKAlowest at Studenac promotion €2.89€9.03/kg
- SPAR Vrtovi Hrvatske KUKURUZ ŠEĆERAC 3/1 VHlowest at Trgovina Krk €2.29
- Podravka DŽEM MIJEŠANO VOĆE PODRAV.20 glowest at Metro €0.14€7.00/kg
- PODRAVKA DŽEM MIJEŠANO VOĆE 690g PODRAVKAlowest at Studenac promotion €2.79€4.04/kg