MEDENJ.M.VOĆE 200g
Lowest today
€1.46
€7.30/kg · in 1 chain
at Ribola
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Notify me when it gets cheaper
Sign in by e-mail, no password.
We are not sending alert e-mails yet.
Price, from 29 Sep to 3 Oct
By chain
- Ribola €1.46€7.30/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
lowest in the 5 days we hold: €1.46 (3 Oct)
€1.46
29 Sep3 Oct
Sources by chain
GTIN 05905784912370. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Ribola
-
€1.46 (+0%)
Source: Ribola price list, store 003, 3 Oct 2026 (Gospojska strada 1 Kastel Sucurac)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- ULTRA MED.MIX VOĆE 200 g ULTRAlowest at Djelo Vodice €1.19€5.95/kg
- SPAR MEDENJACI SPAR VOĆ.PUNJ.200 glowest at Spar €1.35€6.75/kg
- FIDELIUS DISTRIBUCIJA D.O.O ŠTRUDLA MIJEŠANO VOĆE 240 g MEDELAlowest at Tommy promotion €1.09€4.54/kg
- SRCULINO MEDENJACI SRCULINO 600g MIJEŠ.VOĆElowest at KTC €4.45€7.42/kg
- Vitakraft KREKER ZA MALE PAPIGE VIT.80 glowest at Jadranka €2.39
- VITAKRAFT KREKER VK ZAMORCI MED VOĆE 3/1 80glowest at Konzum €2.69€33.62/kg