Bread

1,223 products

Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.

Filters

  1. BABIĆ PEKARA FRANCUZ SPEC. 650 g BABIĆlowest at Konzum €1.95€3.00/kg
  2. BABIĆ PEKARA KRU.POLUB.BAB.500 glowest at Ribola €1.10€2.20/kg
  3. BABIĆ PEKARA KRUH FI.DOMACI 700 glowest at Studenac €1.97€2.81/kg
  4. BABIĆ PEKARA KRUH FRAN.SJEM.300 glowest at Ribola €1.49€4.97/kg
  5. BABIĆ PEKARA KRUH GRAHAM 300 g MIJEŠANIlowest at Ribola €1.35€4.50/kg
  6. BABIĆ PEKARA KRUH POLUB.700 g BABIĆlowest at Konzum €1.04€1.49/kg
  7. BABIĆ PEKARA KRUH RAŽ.MJEŠ.400 g BABIĆlowest at Ribola €1.95€4.88/kg
  8. BABIĆ PEKARA KRUH RUST.SJE.400 g BABIĆlowest at Konzum €1.75€4.38/kg
  9. BABIĆ PEKARA KRUH SJEM.KAL. 500 glowest at Ribola €2.05€4.10/kg
  10. BABIĆ PEKARA KRUH TURIST 500 glowest at Ribola €1.55€3.10/kg
  11. BABIĆ PEKARA KRUH VRLIČ.PO.500 glowest at Konzum €1.65€3.30/kg
  12. BABIĆ PEKARA PEKA 500 g BABIĆlowest at Ribola €1.65€3.30/kg
  13. BABIĆ PEKARA PEKA BIJELA 500 g BABIĆlowest at Ribola €1.65€3.30/kg
  14. BABIĆ PEKARA RUST.KUK.MJEŠ 400 g BABIĆlowest at Konzum €1.75€4.38/kg
  15. BABIĆ PEKARA RUSTIKA KR.PEČ 400 g BABIĆlowest at Konzum €1.69€4.22/kg
  16. BABIĆ-REG.PEK KRUH SELJAK MALI 600G BABIĆlowest at Studenac €1.02€1.70/kg
  17. BABIĆ-REG.PEK KRUH SELJAK MALI PAK 600G BABIĆlowest at Studenac €1.02€1.70/kg
  18. BABIĆ-REG.PEK KRUH ŠLAPA BABIĆ 300 glowest at Studenac €1.75€5.83/kg
  19. BALVITEN BIJELI BEZGLUTENSKI KRUH 190 G BALVITENlowest at Studenac promotion €1.40€7.37/kg
  20. BALVITEN KRUH B.G. TAMNI 190 g BALVITENlowest at Studenac promotion €1.40€7.37/kg