Bread
100 products
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
Sort by:
- BABIĆ KRUH LOVAČKI 500g BABIĆlowest at Konzum €2.15€4.30/kg
- BABIĆ KRUH PEKA 500g PAK BABIĆlowest at Konzum €1.85€3.70/kg
- BABIĆ KRUH POLUBIJELI 700g PAK BABIĆlowest at Konzum €1.45€2.07/kg
- BABIĆ KRUH SOVITAL 450G BABIĆlowest at Konzum €2.15€4.78/kg
- BABIĆ KRUH SPLITSKI 650g BABIĆlowest at Konzum €1.79€2.75/kg
- BALVITEN KRUH B.G. TAMNI 190 g BALVITENlowest at Studenac promotion €1.40€7.37/kg
- BALVITEN KRUH LOW CARB BG 190g BALVITENlowest at Tommy €3.59€18.89/kg
- BALVITEN KRUH SA SJEM BG 250g BALVITENlowest at Stridon €2.96€11.84/kg
- BO Kruh bes. kukuru.lowest at Lidl €1.45€3.62/kg
- BO Kruh iz kalupalowest at Trgocentar €1.38€2.28/kg
- BO Kruh s krumpirom, 400glowest at Lidl €1.15€2.87/kg
- BRIONKA KRUH GORICIJAN 600g PAK BRIONKAlowest at Plodine €2.11€3.52/kg
- BRIOŠ KRUH CVIJET PAK 500g BRIOŠlowest at Spar €1.72€3.44/kg
- BRIOŠ KRUH KALUP PAK 600g BRIOŠlowest at Studenac €1.69€2.82/kg
- DERGEZ KRUH POLUBIJELI 600g REZ DERGEZlowest at Stridon €1.13€1.88/kg
- KLARA KRUH BIJELI 500g PAK KLARAlowest at Stridon €1.19€2.38/kg
- KLARA KRUH CHIA 500 g NAR PAK KLARAlowest at NTL €1.89€3.78/kg
- KLARA KRUH FINI DOM 700g NAREZ PAK KLARAlowest at Trgovina Krk €1.99€2.84/kg
- KLARA KRUH FINI DOMAĆI 700g KLARAlowest at Plodine €2.19€3.13/kg
- KLARA KRUH KLARA RUSTIKA 500G KLARAlowest at Trgocentar €1.66€3.32/kg