Bread
1,223 products
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
Sort by:
- MLINČEK J.D.O.O. KRUH BIJELI REZANI 500g MLINČEK PAKlowest at KTC €1.05€2.10/kg
- FRUTEK KAŠICA FRUTEK MAREL KRUŠ 190glowest at Gavranović €1.05€5.53/kg
- HIPP KAŠ HIPP BIO BAN I KRUŠ S MANG 100glowest at Studenac €1.05€10.50/kg
- Kruh polubijeli 600 glowest at Spar €1.06€1.77/kg
- FRUTEK KAŠICA FRUTEK MAREL KRUŠ 120glowest at Studenac promotion €1.08€9.00/kg
- Hipp SOK HIPP ŠLJIVA KRUŠKA 200 mllowest at Kaufland €1.08€5.40/l
- ALCA ZAGREB d.o.o. FRUTEK KAŠICA ŠLJIVA/KRUŠKA 120glowest at Studenac promotion €1.08€9.00/kg
- Kruh SK2lowest at Lidl €1.09€2.18/kg
- Kruh SK2lowest at Lidl €1.09€2.18/kg
- KRUH ZADARSKI C 700 g PAK.REZ.lowest at Spar €1.09€1.56/kg
- # Kruh polubijeli rezani 700 g PAKlowest at Kaufland €1.09€1.56/kg
- KRUH RIBARSKI REZANI PAK 500Glowest at Djelo Vodice €1.09€2.18/kg
- KRUH KUKURUZNI MIJEŠANI REZ PAK 500Glowest at Djelo Vodice €1.09€2.18/kg
- S-BUDGET KRUH POLUBIJELI S-BUDGET 700 glowest at Spar €1.09€1.56/kg
- Tastino Polubijeli kruh, rezanilowest at Lidl €1.09€1.56/kg
- Tastino Polubijeli kruh, rezanilowest at Lidl €1.09€1.56/kg
- STUDENAC-ROBNA MARKA KRUH POLUBIJELI PANERO 500 glowest at Studenac €1.09€2.18/kg
- SPAR Veggie KRUH HRSKAVI VEGANES 125 glowest at Spar €1.09€8.72/kg
- MIRIS TRADICIJE KRUH DOMACI BIJELI 500 G MT PSlowest at Plodine €1.09€2.18/kg
- K-Classic KLC.NMNP.Kruh polubijeli rezani 700glowest at Kaufland €1.09€1.56/kg