Kruh polubijeli rezani 700 g PAK
Lowest today
€1.09
€1.56/kg · in 1 chain
at Kaufland
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Notify me when it gets cheaper
Sign in by e-mail, no password.
Price, from 25 Sep to 3 Oct
By chain
- Kaufland €1.09€1.56/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
lowest in the 8 days we hold: €1.09 (3 Oct)
€1.09
25 Sep3 Oct
Sources by chain
GTIN 03858891781471. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Kaufland
-
€1.09 (+0%)
Source: Kaufland price list, store 1430, 3 Oct 2026 (Lapovacka 15 Vinkovci)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- PIK RIJEKA - PEKARSTVO NETO NETO KRUH POLUBIJELI REZANI PAKIRANI 500 Glowest at Plodine €1.29€2.58/kg
- ČAK MLINOVI KRUH PŠEN POLUBIJ REZ PAK 500g ČAKOVlowest at Plodine €1.35€2.70/kg
- NO BRAND KRUH POLUBIJELI REZANI PAK 700glowest at KTC €1.19€1.70/kg
- RADNIK KRUH PŠEN POLUBIJELI 500 g REZ PAKlowest at Tommy €1.55€3.10/kg
- KRUH DOM.POLUB.PAK.REZA.600 glowest at Spar €1.40€2.33/kg
- KLARA KRUH POLUBIJELI 500g PAK KLARAlowest at Spar €0.74€1.48/kg