Polubijeli kruh, rezani
Lowest today
€1.09
€1.56/kg · in 1 chain
at Lidl
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Notify me when it gets cheaper
Sign in by e-mail, no password.
Price, from 25 Sep to 3 Oct
By chain
- Lidl €1.09€1.56/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
lowest in the 9 days we hold: €1.09 (3 Oct)
€1.09
25 Sep3 Oct
Sources by chain
GTIN 04056489317623. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Lidl
-
€1.09 (+0%)
Source: Lidl price list, store 104, 3 Oct 2026 (Ulica Dr. Franje Tuđmana 30, Jastrebarsko)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- PIK RIJEKA - PEKARSTVO NETO NETO KRUH POLUBIJELI REZANI PAKIRANI 500 Glowest at Plodine €1.29€2.58/kg
- DERGEZ KRUH POLUBIJELI 600g REZ DERGEZlowest at Stridon €1.13€1.88/kg
- ČAK MLINOVI KRUH PŠEN POLUBIJ REZ PAK 500g ČAKOVlowest at Plodine €1.35€2.70/kg
- NO BRAND KRUH POLUBIJELI REZANI PAK 700glowest at KTC €1.19€1.70/kg
- KLARA KRUH POLUBIJELI 500g PAK KLARAlowest at Spar €0.74€1.48/kg
- PEKAR TOMO D.O.O. KRUH PŠEN. POLUB. REZANI 500 g PEKARlowest at NTL €1.05€2.10/kg