VODA ROEME 500 ml STILL
Najniža danas
1,09 €
2,18 €/l · u 2 lanca
u Bosi
Prosječna
12,25 € 2 lanca
Najviša
23,40 € u Metrou
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Obavijesti e-poštom još ne šaljemo.
Cijena, od 27.9. do 3.10.
Po lancima
- Boso 1,09 €2,18 €/l
- Metro 23,40 €1,95 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 7 dana naših zapisa: 1,09 € (3.10.)
1,09 €
27.9.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 09031100003661. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Boso
-
1,09 € (+11%)
Izvor: cjenik Boso, trgovina 2409, 3.10.2026. (H.D.Genschera 22b, Vinkovci)
- Metro
-
23,40 € (+22%)
Izvor: cjenik Metro, trgovina S10, 3.10.2026. (JANKOMIR 31, ZAGREB)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- ROMERQUELLE 1,5L ROMERQUELLE VODA PETnajniže u Bosi 1,27 €0,85 €/l
- ROMERQUELLE ROMERQUELLE NEGAZIRANA VODA 0.75 (12)najniže u lancu Jadranka 1,01 €1,35 €/l
- ROMERQUELLE ROMERQUELLE NEGAZIRANA VODA 0.33 (20) POV.najniže u lancu Jadranka 0,72 €2,18 €/l
- ROMERQUELLE VODA NEGAZIRANA ROMERQUELLE 1,5 L PETnajniže u lancu Jadranka 1,02 €0,68 €/l
- ROMERQUELLE VODA ROMERQUELLE 0.5Lnajniže u lancu Jadranka 0,89 €1,78 €/l