VODA ROEMERQUELLE STILL 0,75 l
1,01 €
1,35 €/l · u 5 lanaca
u lancu Jadranka
Prosječna
1,05 € 5 lanaca
Najviša
1,09 € u Stridonu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 26.8. do 3.10.
Po lancima
- Jadranka 1,01 €1,35 €/l
- Djelo Vodice 1,02 €1,36 €/l
- Studenac 1,05 €1,40 €/l
- Stridon 1,09 €1,45 €/l
- Vrutak 1,09 €1,45 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 09031100003517. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Jadranka
-
1,01 € (+7%)
Izvor: cjenik Jadranka, trgovina 607, 3.10.2026. (MAXI DRAZICA5 MALILOSINJ)
- Djelo Vodice
-
1,02 € (+3%)
Izvor: cjenik Djelo Vodice, trgovina 02010, 3.10.2026. (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
- Studenac
-
1,05 €
Izvor: cjenik Studenac, trgovina 1042, 3.10.2026. (Trg grofova Erdodyja 9, POPOVAČA)
- Stridon
-
1,09 € (+4%)
Izvor: cjenik Stridon, trgovina Prod.76, 3.10.2026. (Ivana Keleka 83a, Sesvete)
- Vrutak
-
1,09 € (+15%)
Izvor: cjenik Vrutak, trgovina 001, 3.10.2026. (vodovodna20a)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- ROEMERQUELLE VODA ROEME 500 ml STILLnajniže u Bosi 1,09 €2,18 €/l
- ROMERQUELLE 1,5L ROMERQUELLE VODA PETnajniže u Bosi 1,27 €0,85 €/l
- ROMERQUELLE ROMERQUELLE NEGAZIRANA VODA 0.33 (20) POV.najniže u lancu Jadranka 0,72 €2,18 €/l
- ROMERQUELLE VODA NEGAZIRANA ROMERQUELLE 1,5 L PETnajniže u lancu Jadranka 1,02 €0,68 €/l
- ROMERQUELLE VODA ROMERQUELLE 0.5Lnajniže u lancu Jadranka 0,89 €1,78 €/l