ZAČIN ČEŠNJAK KOTANYI 40 g
3,00 €
75,00 €/kg · u 5 lanaca
u Metrou
Prosječna
3,14 € 5 lanaca
Najviša
3,29 € u Sparu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 2.8. do 3.10.
Po lancima
- Metro 3,00 €75,00 €/kg
- Plodine 3,09 €77,25 €/kg
- Vrutak 3,15 €78,75 €/kg
- Konzum 3,19 €79,75 €/kg
- Spar 3,29 €82,25 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 09001414040720. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Metro
-
3,00 € (+9%)
Izvor: cjenik Metro, trgovina S10, 3.10.2026. (JANKOMIR 31, ZAGREB)
- Plodine
-
3,09 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 001, 3.10.2026. (MARINICI 182A, VISKOVO)
- Vrutak
-
3,15 € (+9%)
Izvor: cjenik Vrutak, trgovina 001, 3.10.2026. (vodovodna20a)
- Konzum
-
3,19 € (+0%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0010, 3.10.2026. (ALEJA JAVORA 2A, ZAGREB)
- Spar
-
3,29 € (+10%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 87001, 3.10.2026. (varazdin optujska 171)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- KOTANYI ZACINI PAPAR S CESNJAKOM 72 G STAKLO KOTANYInajniže u Ribolu 2,21 €
- Kotanyi Kotanyi Začin Češnjak granule Bio 20gnajniže u Kauflandu 1,49 €74,50 €/kg
- KOTANYI ČEŠNJAK GRANULE 70g ST KOTANYnajniže u Plodinama akcija 1,85 €26,43 €/kg
- KOTANYI ZACINI SOL MORSKA CHILI/CES 72 G KOTANYnajniže u Kauflandu 2,25 €31,25 €/kg
- KOTANYI ČEŠNJAK GRANULE 28g VREĆ KOTANYnajniže u Metrou 1,24 €44,29 €/kg
- Češnjak u granulamanajniže u Lidlu 2,39 €19,92 €/kg