ČEŠNJAK GRAN. 70 g KOTANYI
1,85 €
26,43 €/kg · u 12 lanaca
u Plodinama
Prosječna
3,03 € 12 lanaca
Najviša
3,49 € u lancu Gavranović
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Akcija je prava. 1,85 € je ispod 30-dnevnog minimuma (3,09 €). Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 28.8. do 3.10.
Po lancima
- Plodineakcija 1,85 €26,43 €/kg
- Metro 2,50 €35,71 €/kg
- Studenac 2,99 €42,71 €/kg
- Djelo Vodice 3,09 €44,14 €/kg
- Tommy 3,09 €44,14 €/kg
- Vrutak 3,15 €45,00 €/kg
- Konzum 3,19 €45,57 €/kg
- NTL 3,19 €45,57 €/kg
- Ribola 3,19 €45,57 €/kg
- Trgocentar 3,29 €47,00 €/kg
- Trgovina Krk 3,29 €47,00 €/kg
- Gavranović 3,49 €49,86 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 09001414040218. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Plodine
-
1,85 €; ispod najniže cijene ove trgovine u 30 dana prije akcije (3,09 €, 29.9.)
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 001, 3.10.2026. (MARINICI 182A, VISKOVO)
- Metro
-
2,50 € (+0%)
Izvor: cjenik Metro, trgovina S10, 3.10.2026. (JANKOMIR 31, ZAGREB)
- Studenac
-
2,99 €
Izvor: cjenik Studenac, trgovina 1010, 3.10.2026. (Kolodvorska ulica 19, KUTINA)
- Djelo Vodice
-
3,09 € (+29%)
Izvor: cjenik Djelo Vodice, trgovina 02010, 3.10.2026. (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
- Tommy
-
3,09 € (+5%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- Vrutak
-
3,15 € (+9%)
Izvor: cjenik Vrutak, trgovina 001, 3.10.2026. (vodovodna20a)
- Konzum
-
3,19 € (+0%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0010, 3.10.2026. (ALEJA JAVORA 2A, ZAGREB)
- NTL
-
3,19 €
Izvor: cjenik NTL, trgovina 10103, 3.10.2026. (Ljudevita Gaja 1, DUGA RESA)
- Ribola
-
3,19 € (+0%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 0019, 3.10.2026. (Ulica Svetog Nikole16A Solin)
- Trgocentar
-
3,29 € (+7%)
Izvor: cjenik Trgocentar, trgovina P060, 3.10.2026. (BANA JOSIPA JELACICA 139 ZAPRESIC)
- Trgovina Krk
-
3,29 €
Izvor: cjenik Trgovina Krk, trgovina 111001, 3.10.2026. (Dubasljanska 80, MALINSKA)
- Gavranović
-
3,49 €
Izvor: cjenik Gavranović, trgovina 222, 3.10.2026. (Brace Gojaka 4, KARLOVAC)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- Kotanyi Kotanyi Začin Češnjak granule Bio 20gnajniže u Kauflandu 1,49 €74,50 €/kg
- KOTANYI ČEŠNJAK U GRANULAMA 860g KOTANYInajniže u Metrou 21,38 €24,86 €/kg
- KOTANYI ČEŠNJAK GRANULE 28g VREĆ KOTANYnajniže u Metrou 1,24 €44,29 €/kg
- Češnjak u granulamanajniže u Lidlu 2,39 €19,92 €/kg
- Kotanyi ZAČIN ČEŠNJAK GRA.KOTANYI 70 gnajniže u Sparu 3,19 €45,57 €/kg
- Kotanyi začini SK71najniže u Lidlu 1,85 €56,06 €/kg