Kotanyi origano usitnjeni 25g
2,19 €
87,60 €/kg · u 6 lanaca
u lancu Vrutak
Prosječna
2,29 € 6 lanaca
Najviša
2,39 € u lancu Trgovina Krk
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 28.9. do 3.10.
Po lancima
- Vrutak 2,19 €87,60 €/kg
- Kaufland 2,29 €91,60 €/kg
- Konzum 2,29 €91,60 €/kg
- Plodine 2,29 €91,60 €/kg
- Spar 2,29 €91,60 €/kg
- Trgovina Krk 2,39 €95,60 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 09001414008119. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Vrutak
-
2,19 € (+5%)
Izvor: cjenik Vrutak, trgovina 001, 3.10.2026. (vodovodna20a)
- Kaufland
-
2,29 € (+2%)
Izvor: cjenik Kaufland, trgovina 1030, 3.10.2026. (Trg hrvatskih branitelja 5 Karlovac)
- Konzum
-
2,29 € (+0%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0158, 3.10.2026. (KRALJA DRŽISLAVA 22, SPLIT)
- Plodine
-
2,29 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 015, 3.10.2026. (ZAGREBACKA 2, ZADAR)
- Spar
-
2,29 € (+10%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 8701, 3.10.2026. (zadar bleiburskih zrtava 18)
- Trgovina Krk
-
2,39 €
Izvor: cjenik Trgovina Krk, trgovina 111001, 3.10.2026. (Dubasljanska 80, MALINSKA)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- KOTANYI ORIGANO MRVLJ 12g ST KOTANYnajniže u Plodinama akcija 1,25 €104,17 €/kg
- KOTANYI ORIGANO 8g VREĆ KOTANYnajniže u lancu Jadranka akcija 0,79 €98,75 €/kg
- KOTANYI 300G KOTANYI ORIGANO USITN. ALnajniže u Metrou 7,83 €26,10 €/kg
- Kotanyi ZAČ.ORIGANO USIT.KOTANYI 42 gnajniže u Studencu 4,29 €102,14 €/kg
- Kotanyi ZAČ.ORIGANO MRV.KOTANYI 135 gnajniže u Metrou 7,09 €52,52 €/kg
- KOTANYI ZACINI ORIGANO USITNJENI BIO 9 G KOTANY VRECICAnajniže u Tommyju akcija 0,99 €110,00 €/kg